Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.lipofym.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 546

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /www/doc/www.lipofym.cz/www/wp-includes/plugin.php on line 546

LIPODESTRUKCE

lipodestrukce_1Tato lipodestrukce je nejnovější, nejmodernější.  Je patentována a klinicky ověřená. Efektivně tvaruje postavu u všech klientů a velmi efektivně formuje problematické části těla. Pro tuto lipodestrukci je používán unikátní Exilis .

Principem této nové revoluční technologie je uvolnění tuku na problémových partyjích. Uvolněný tuk se vstřebává do lymfy, proto se celá procedura velmi zefektivní lymfomasáží.

Výsledkem není pouze snížení váhy a efektivní tvarování problematických partyjí těla, ale také k nevratnému snížení počtu tukových buněk o 25%-30% u kterých dojde k rozpadu. Značně zvýší elasticitu pokožky, které vede zlepšení její struktury  a tím odstranění projevů celulitidy. Je nutné obvykle podstoupit 5-7krát ideálně vždy po 14 dnech, kratší či delší interval je třeba posoudit individuálně. Příklady je možné nalézt na stránkách BTL.

Pro zefektivnění je vhodné zvýšení pohybové aktivity, aby docházelo k rychlému využití energie z lymfy. Dále je doporučeno dodržovat správné stravovací návyky a hlavně je třeba zajistit dostatečný přísun nesladkých tekutin, přibližně 3-4 litry denně.

Výhody této lipodestrukce:

 1. bezbolestnost
 2. odpadá rekonvalescence
 3. není narušena integrita kůže
 4. snížení počtu tukových buněk o 25%-30%, u kterých dojde k rozpadu a nikdy znovu nenarostou
 5. je dosaženo skvělých výsledků – po 7 návštěvách (cca 12-14 cm)
 6. nejedná se o invazivní ani léčebnou metodu
 7. má unikátní bezpečnostní prvky: EFC a DTC 
 • EFC – Kontrola dávkování energie
 • DTC – Kontrola a regulace teploty pokožky

V ceně jsou zahrnuty lymfodrenáže a doporučení vhodného stravování

Obvyklá redukce obvodu po 7 kůrách:

 • břicho 12-15 cm
 • obvod stehen a hýždí 7cm na každé končetině
 • boky 9cm

Srovnání po 4 procedůrách:

Před a po 4 kůrách Exilis

 

Před a po 4 kůrách Exilis

Před a po 4 kůrách Exilis

Výsledky:

 • redukce objemu tuku
 • zpevnění pokožky
 • redukce celulitidy
 • zlepšení struktury pokožky

lipodestrukce_5

Lipofym na FB